Uwaga, uwaga smakosze!
W niedzielę 10 grudnia razem z Iwo Kosiński zaserwujemy coś pysznego dla fit freaków 💪 Na otwartych warsztatach kulinarnym poznacie zimowe warzywa korzeniowe, pyszne sposoby ich wykorzystania i dobroczynny wpływ na nasze zdrowie 👍
Wpadajcie do białej hali (stoisko Kuchnia+) w niedzielę o 12:00

Iwo i Ouce, prywatnie przyjaciele, zawodowo pasjonaci zdrowego trybu życia i sportu. Połączyl siły chcąc podzielić się swoją pasją podczas warsztatów na targach Slow Weekend. Na warsztatach dowiecie się jak kreatywnie, smacznie i zdrowo wykorzystać najpopularniejsze zimowe warzywa korzeniowe. Poznacie ich wpływ na zdrowie, wartości odżywcze i techniki najsmaczniejszego przygotowania, sposób włączenia ich do diety i porady dietetyczne dla sportowców i nie tylko. Uczta dla wege smakoszy i ciekawych nowych odkryć kulinarnych gwarantowana!

Iwo Kosiński

Zawodowy koszykarz, medalista Mistrzostw Polski na poziomie polskiej ekstraklasy. Wieloletni reprezentant Polski w meczach Mistrzostw Europy. W polskiej kadrze narodowej grał obok takich zawodników, jak Marcin Gortat czy Adam Wójcik. Specjalista w dziedzinie treningu motorycznego i funkcjonalnego. Wiedzę i doświadczenie zdobywał m.in. w Stanach Zjednoczonych, gdzie współpracował z zawodnikami i trenerami NBA. Obecnie jako trener personalny pracuje zarówno z polskimi gwiazdami oraz sportowcami, jak i z młodzieżą, która dopiero zaczyna przygodę ze sportem. Na co dzień promotor aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Pasjonat zbilansowanego odżywiania i naturalnej suplementacji organizmu.

Menu: mus selerowy z nuggetsami z kalafiora, pasta z pieczonego buraka w soli serwowana z przegrzebkami z ciecierzycy, dip z pieczonej dyni.
A ja? Szef kuchni, kulinarny odkrywca nowych smaków i kreator nowoczesnej orientalnej kuchni w Warszawie. Arabskie korzenie dają mu inspiracje do tworzenia oryginalnych dań w nowym wydaniu. Swoimi niesztampowymi przepisami dzieli się na swoim blogu OuceKitchen.com oraz podczas warsztatów kulinarnych i festiwali. Zdobywca tytułu najlepszego falafela w Warszawie (od Wege Festiwal) zbiera rzeszę smakoszy, którzy powiększają grono amatorów jego street foodu na targach Slow Market nad Wisłą.
Kategorie: Uncategorized

5 Komentarzy

Ada · 29 grudnia 2017 o 15:15

świetnie ! 😀

Adelajda · 3 stycznia 2018 o 11:13

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku życzę 🙂

Nastka · 9 stycznia 2018 o 11:03

świetnie !

LastRichard · 12 stycznia 2018 o 20:23

I see you don’t monetize your site, don’t waste your traffic,
you can earn extra bucks every month because you’ve got high quality content.
If you want to know how to make extra money, search for:
Mertiso’s tips best adsense alternative

Otwarte watrsztaty kulinarne | Ouce Kitchen · 7 grudnia 2017 o 22:14

[…] z pieczonego buraka w soli serwowana z przegrzebkami z ciecierzycy, dip z pieczonej dyni. A ja? Szef kuchni, kulinarny odkrywca nowych smaków i kreator nowoczesnej orientalnej kuchni w Warszawie. Arabskie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *